image description

Hakkımızda

Kurumsal

   Hakkımızda

Hakkımızda

Matbaa hizmetleri konusunda son teknoloji ve tecrübeli kadro ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Her zaman göz önünde bulunan sizi en etkili şekilde kısa detaylarla anlatan materyalleriniz basılı mecralarda üretilmektedir. Görüşme ve tanışmalarda verdiğiniz kartvizitinizden tutun da hizmetleriniz veya ürünlerinizi detaylı olarak anlatan broşür ve katalog baskılarınıza kadar olan tüm ürünler matbaa hizmetlerinden faydalanarak temin ettiğiniz ürünlerdir. Firmanızın faturası deyip geçmeyin logonuz yani sizin kurumsal imzanız üstündedir.

Matbaa hizmetleri alırken baskı aşaması için onay verdiğiniz çalışmaları hangi makinelerde ve güvenilir kalitede bastırdığınız göz ardı edilmeyecek bir detaydır. Kağıt kalitesinden renk kalitesine kadar en ince ayrıntı firmanızın kurumsal kimliğine zarar verebilir.

Aldığınız matbaa hizmetlerinizde size yeni teklifler yeni çözümler sunmak istiyoruz. Kartvizitinizden faturanıza, broşürlerinizden kataloglarınıza, ürün ve hizmetlerinizi tanıtan tüm çalışmalarınıza en iyi kaliteli hizmeti sunarak yeni teklifler sunmak isteriz.

ARB CENTER (Alanya Reklam Bilişim Ltd Şti) 1996'lardan bu yana dayanan tecrübesi bilgisayar alım satım, marka tescil, web tasarım, grafik tasarım (logo, kurumsal kimlik, katalog, broşür), arama motoru optimizasyonu (seo) ve internet hizmetlerinde sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Firmaların güvenini kazanmayı, kalite ve hizmet anlayışını kusursuz bir yapıda sağlamayı en büyük hedefi olarak görmüş, istikrarlı ve prensipli bir çalışma sistemi geliştirmiştir. Bu sistem içerisinde müşteri memnuniyetini kazanmayı esas alarak, ilişkilerini iş süresi ile kısıtlamayarak, sorunlar karşısında alternatif çözümler sunarak ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını titizlikle sürmektedir. 

Alanya Reklam Bilişim olarak biz siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız profesyonel grafik tasarımlar, web tasarım hizmetleri ile internet ortamında bilinirliğinizi arttırmak, sizlere bu konuda kurumsal kimlik kazandırmak ve internet üzerinden de yeni müşteriler kazanmanızı sağlamayı ana ilkemiz olarak benimsemekteyiz.Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Alanya'da Grafik ve web tasarımı üzerine kurulduğumuz yıldan itibaren taviz vermeden standartlarımızı uyguluyoruz. Gelişen teknoloji ile internet dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktan gurur duyuyoruz. 

Teknolojinin olabildiğince dijitalleştiği, ekonominin elektronikleştiği, İnternetin dinamik bir biçimde hızla gelişip her sektörle ilişkili hale geldiği, ayrıca bağımsız büyük bir sektör halini aldığı günümüzde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacına sahiptir. Hizmet prensiplerinde dinamik, esnek, yenilikçi, teknoloji kullanımı, kazanımı, aktarımı konusunda öncü olma ilkesine sahip Bilişim, Tasarım, Yazılım, sağlayıcısı ve geliştiricisidir. En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek, müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz.

Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz. "Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan demektir. Her yeni web sitesi bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz."

Müşteri memnuniyeti, profesyonel yaklaşım, yaratıcı tasarım ve güvenilirlik bizim en büyük değerlerimizdir.

Neden Biz? 

Tecrübe Alanya Reklam Bilişim tecrübesiyle grafik tasarım teknik anlamdaki kabiliyetini, internet konusundaki birikimini ve hayal gücünü yeteneklerini müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunmak için kullanmaktadır. Alanya Reklam Bilişim web tabanlı ticaret stratejisindeki uzmanlığını, güvenilir ve gelişen işin nasıl yapılacağını bilerek uygular. Grafik ve Web tasarım alanındaki deneyimini, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanır. 

Teknoloji 

Alanya Reklam Bilişim, tasarım ve yazılım konusundaki uzmanlığını, hemen her seviyedeki işletmeleri etkileyecek son teknoloji ile birleştirir. Projenizin uygulanması sürecinde web sayfasında müşterilerimizin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlarız. Yer Sağlayıcı Hizmet Numaramız: YS-2371 

Samimiyet ve Güven 

Alanya Reklam Bilişim elbette tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağının farkındadır. Mümkün olduğunca grafik tasarım ve yazılım alanında çok yönlü olup ölçülebilir sonuçlara ve yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşünü en kısa zamanda almanızı amaçlar internetteki yerinizi sizlere anlatarak projenizin gelebileceği yerin üzerinde vaatlerde bulunmadan gerçekçi sonuçları sizlere açıklar. 

Nasıl Çalışıyoruz? 

Sizlerle detaylı bir ön görüşme yapar ve gerçekten ne istediğini bilen kalite arayışında ve özgünlük seçicisi müşterilerin bizleri tercih etmesini isteriz. Fiyat elbette önemlidir. Fakat çok uygun fiyatlara üst düzey işler yaptığımızı da bilmenizi isteriz. Çok düşük fiyatlara üst düzey iş istemek oldukça zorlama bir çözüm arayışı olacaktır. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize kısa ve orta vadede yatırımlarının karşılıklarını hakkıyla teslim ederiz. Ayrıca iş başlangıcında bir sözleşme imzalayarak karşılıklı olarak taahhütlerimizi garanti altına alırız.